בניית אתרים

 המטרה הכללית בבניית אתר : להראות כי העסק חי ויש בו פעילות

בניית אתר לעסק אומנם נשמעת משהו כבר ישן עקב כניסת המדיה החברתית לחיינו, אך לאתר העסק תמיד יהיה מקום חשוב ולכן כדאי להשקיע בו.

מדוע כדאי לבנות אתר לעסק ?

בניית אתר לעסק מראה כי העסק חי והוא הפנים של העסק ברשת הדיגיטלית-

מגדיל את החשיפה ללקוחות פוטנציאלים-

אם אין לעסק אתר הגולש הפוטנציאלי לא יידע שהעסק בכלל קיים ולמעשה יפנה לעסק מתחרה באותו תחום-

מה היתרונות של בניית אתר ?

בנייה חד פעמית – לאחר שהאתר נבנה, אין צורך בהוצאות נוספות, אלא ניתן להכניס דפי נחיתה ותכנים עד בלי גבולות מבלי להיות תלוי בשום גורם

היתרון המרכזי בבניית אתר הינו, כפי שציינו קודם, חשיפה בפני הגולשים הרבים שמחפשים את העסקים בנישות השונות

מה חשוב לקחת בחשבון בבניית אתר ותפקידו של מקצוען בבניית אתרים ?

אפיון צרכי הלקוח – בעל המקצוע יבדוק מה האופי הטמון בעסק של הלקוח ומה הצרכים שהוא רוצה לספק באתר

עיצוב גרפי – בהתאם לצרכי הלקוח, יש לחשוב על עיצוב הנכון לעסק, עיצוב אשר יהיה ייחודי לעסק ויראה את היתרון שלו על כל עסק אחר בתחום.

כתיבת תוכן – הכנסת תוכן הינו הרכיב הכמעט עיקרי שיש להטמיע באתר. המקצוען יידע להגיד מה כדאי להכניס לתוכן (כדי שבעתיד יתאים לקידום האתר), כמה תוכן להכניס וכדומה

יצירת דפי נחיתה – ככל שיש יותר דפי נחיתה באתר, כך יש סיכוי שהגולש יגיע לשירות/מוצר שהוא מחפש באותו רגע ספציפי. המקצוען יידע איזה תוכן יש לשים בדף הנחיתה, לעצב את דף הנחיתה וכדומה.

יצירת עמוד בית – דף הנחיתה הכי חשוב הוא למעשה עמוד הבית של האתר אשר בו כדאי להשקיע בעיצוב ותוכן שיווקי אשר יגרום לגולש להמשיך לחפשבאתר את המוצר/שירות שהוא מחפש. דף הבית הוא הפנים של האתר וכמו שאומרים “אין על התרשמות ראשונית”, זה נכון גם בעולם הדיגיטלי.

מערכת ניהול – מומלץ לבנות את האתר על פלטפורמה חינמית כמו “וורדפרס” אשר נותנת אופציות לבנות אתר לפי האיפיון והעיצוב שהוחלט ומאפשרת להכניס עד כמעט אין גבול של דפים והכי חשוב נוחה לפעול

אתר רספונסיבי – כל אתר צריך להיות מותאם לגלישה בסמרטפונים השונים וטאבלטים. המקצוען יידע כבר מראש להכין אתר רספונסיבי כיוון שהמגמה היא שהאחוז הגולשים באמצעות הסמרטפונים והטאבלטים גדל לעומת גלישה במחשבים ניידים ו/או נייחים.

כיצד יודעים באם האתר “מצליח” ומביא גולשים ?

הדרך הטובה ביותר הינה באמצעות תוכנה של גוגל בשם “גוגל אנליטיקס” אשר הינה מפלחת את כמות הגולשים שנכנסנו לאתר, כמה זמן נשארו באתר, מתי נכנסו וכדומה.

וכאן אנחנו נכנסים לתמונה :

אנחנו בעלי ניסיון בבניית אתרים בתחומים שונים ומגוונים וכך נדע לכוון את בניית האתר לפי הצרכים של העסק עם הניסיון שלנו –

יש לנו אנשי מקצוע בכל הקשור לכתיבת תכנים שיווקים, יצירת עיצובים שמתאימים לנישה ולעסק, דבר אשר חוסך התרוצצות בין אנשי מקצוע שונים –

בכל רגע נתון, במידה ותרצה לעזוב מכל סיבה שהיא, אנחנו לא נחזיק אותך בכח (לא טוב לקארמה) וניפרד כידידים 🙂 –

בשורה התחתונה – אתם מקבלים שירותיות, אכפתיות ויחס עבור מה שאתם משקיעים עבור העסק.

רוצה להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ולהנות משירותיות?

צור קשר עכשיו בטלפון 03-5057669 או השאר פרטים ואנחנו נחזור אלייך בכדי לתת לך את ההצעה הכי משתלמת לך ושהכי מתאימה לעסק שלך.

כל המזמין בניית אתר דרך עמוד זה יקבל 7% הנחה